Tematyka kompleksowa Ramowy rozkład dnia O nas Zadania wychowawczo-dydaktyczne Z życia grupy Wiersz i piosenka Ogłoszenia dla rodziców Zajęcia zdalne

Motylki

Ogłoszenia dla rodziców

WAŻNE WYDARZENIA:

Piknik rodzinny - 24.05.24 r. godz.16:00 - 18:30.

Występ na Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej Przedszkolaków na Dniach Kalet - 26.05.24 r. godz.14:00.

Zapraszamy wszystkie Dzieci na BAL KARNAWAŁOWY

pt."W zaczarowanej  krainie przyrody"  który odbędzie się w naszym przedszkolu dnia: 12 stycznia br. tj. piątek w godz.: 9-12.

To doskonała okazja do wcielenia się przez dzieci w ulubione postacie z bajek i kreskówek. Dlatego prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych dla swoich pociech.

W trakcie balu będą robione pamiątkowe zdjęcia przez fotografa.

Drodzy Rodzice!

W środę 06.12.23 r. odwiedzi nas Mikołaj.

Proszę aby dzieci były ubrane mikołajkowo,świątecznie/może być czapeczka Mikołaja albo świąteczny sweterek, albo czerwone skarpety, albo....po prostu akcent świąteczny.

Dziękuję!

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek 20 listopada odbędzie się wycieczka autobusowa do Tarnogórskiego Centrum Kultury w Tarnowskuch Górach na miusical "Maja Ratuję Planetę" Wyjazd godzina 7:50. W dniu tym proszę aby dzieci śniadanie zjadły w domu.Podczas wycieczki dzieci otrzymają wodę i Lubisie. Powrót ok 10:30.

W czwartek 23 listopada odbędzie się wycieczka autobusowa do "Krainy Elfów" w Katowicach. Wyjazd ok 11:00 powrót ok 17:00 . Na wycieczkę dzieci nie zabierają nic.

W piątek 24 listopada obchodzimy w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia.Prosimy, aby w tym dniu każde dziecko przyniosło ze sobą z domu ulubionego pluszowego misia.

Drodzy Rodzice!

W piątek 27 października jeśli warunki atmosferyczne pozwolą to po odwiedzinach pieska, wraz z grupą "Biedronki" wybierzemy się na pocztę z okazji Dnia Poczty oraz aby przyjrzeć się pracy urzędników pocztowych.

Proszę o ubranie dzieci stosowne do pogody.

Dziękuję !

Drodzy Rodzice!

W piątek- 13 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były odświętnie ubrane. Dziękujemy!